böngészés Tag
árverés
Egy Los Angeles-i aukciósház 30 ezer dollárért (7,8 millió forintért) elárverezte Donald Trump amerikai elnök korábban készült rajzát, amelyen New York erősen leegyszerűsített panorámája látható. A Nate Sanders aukciósház által „ritka elnöki műalkotásnak" nevezett vázlat 2005-ben készült egy akkori, írástudatlanság elleni jótékonysági rendezvény számára. A 29,2x22,9 centiméteres rajzot aranyozott keretben kínálták megvételre 9000 dolláros minimális áron a csütörtökön zárult aukción. Az aukciósház hangsúlyozta, hogy „egy…
13 milliót adtak II. Erzsébet autójáért
MTI
A vártnál kevesebbért kelt el árverésen a brit királynő egyik volt magánhasználatú Daimler Majestic 4.0 LWB gépkocsija.